מריחת ג'ל בדיזנגוף

מריחת ג'ל – כדאי לדעת

לק הג'ל הפך בשנים האחרונות לפופולארי מאד ואפשר לראות אותו על מגוון רחב של נשים.מריחת לק באופן כללי, עוזרת לשדרג משמעותית את המראה ומוסיפה טאץ' אסתטי לכפות הידיים ולכפות הרגליים. כידוע, הלק מגיע במגוון עצום של צבעים ומרקמים, אולם לרוב, אחרי תקופה קצרה, הוא מתקלף ומותיר אחריו מראה שאיננו אסתטי.מריחת ג'ל בדיזינגוף תל אביב במכון "מסודרות" מאפשרת לנשים המעוניינות בלוק מסודר לאורך זמן ליהנות מפתרון יעיל ויפה.

 

פתרון לאורך זמן

נשים רבות בוחרות באפשרות של מניקור ג'ל או מריחת ג'ל בתל אביב במכון "מסודרות" ונהנות ממענה ממקצועי ואיכותי. כמובן לא משנה במה הן עוסקות, הלק איננו מתקלף והציפורן איננה נשברת. בקצב החיים המטורף של היום והעובדה שנשים נוהגות לעבוד שעות ארוכות מחוץ לבית ובמקביל גם לטפח את המשפחה, לק ג'ל איכותי ישמור על ציפורניהן וישווה להן מראה מושקע , אסתטי מטופח.

 

יתרונות רבים

לק ג'ל מציע יתרונות רבים. הוא מבריק, הוא יציב מאד, הוא איננו מתקלף כאמור וגם עוזר למנוע פיצולים בציפורן. לק ג'ל עמיד בפני מים, חומרי ניקוי וגם סבון והוא מחזיק מעמד לעיתים גם כחודש ימים. בתום מריחתו הוא מתייבש במהרה ע"י מכונה המיועדת לכך ואפשר לצאת לדרך כשמקושטים בלק יפהפה שמוסיף לא מעט צבע למראה הכולל ומשדרג אותו. נשים יוכלו ליהנות מפתרון נהדר בשפע של צבעים ומבלי שתצטרכנה להתעסק עם הציפורניים בכל כמה ימים אלא יהנו ממראה נפלא לאורך זמן.

 

מעוניינות בלק ג'ל שיוסיף לכן צבע ויצור מראה מטופח ומושקע יותר לציפורניים? מכון "מסודרות" הוא המקום שאליו כדאי לכן לפנות. לסקירת מגוון הטיפולים המוצעים על ידנו, לחצו ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, התקשרו ל – 03-6209661