אפילציה בתל אביב

הסרת שיער בשיטה קצת אחרת: אפילציה

ישנן לא מעט שיטות להסרת שיער. חלקן וותיקות ומלוות אותנו כבר שנים רבות ואחרות הן פיתוח של השנים האחרונות. אפילציה נחשבת בין שיטות הסרת השיער הוותיקות וכזו המועדפת על נשים רבות. שלא כמו שעווה, היא מתבססת על טכנולוגיה מיוחדת ומצריכה שימוש בציוד מקצועי על מנת לבצעה כהלכה. אפילציה בתל אביב היא פתרון נהדר לכל אישה המעוניינת במראה מטופח, חלק ונטול שיער.

 

מתאים לכל אחת ואחד

לבוחרים בשירותי אפילציה בדיזינגוף תל אביב במכון "מסודרות", חשוב להבין כיצד הטיפול עובד.אפילציה היא הסרת שיער לצמיתות המבוצעת ע"י אפילטורית מוסמכת באמצעות מחט מיוחדת, דקיקה מאוד, המיועדת לטיפולי אפילציה. המחט חודרת לזקיק השערה והזרם החשמלי שפוגע בשורש השערה מנתק ממנה את השערה ומונע צמיחה חוזרת.הטיפול מתאים לכולם: לכל סוגי השיער, לכל סוגי העור, לנשים ולגברים כאחד.לרגישים בינינו ניתן להפחית את עוצמת הכאב באמצעות משחה מאלחשת, אותה מורחים ישירות על המקום שבו צפויים לבצע את הטיפול. המריחה מתבצעת כשעה לפני תחילת הטיפול.

 

מספר הטיפולים נקבע בהתאם לאופי השערה, עובייה וגם האזור עצמו והוא משתנה בין מטופל אחד לשני. ניתן לערוך את הטיפולים בתדירות גבוהה יותר ולעבור עד שני טיפולים בכל שבוע על אזורים שונים. בתום סדרת הטיפולים העור יהיה חלק ויפה ונטול שיער.עלות הטיפול הינה 90 ₪ לכל 15 דקות (ט.ל.ח) כאשר ככל שבוחרים במסלול טיפולים מקיף יותר, המחירים הם אטרקטיביים יותר.

 

רוצות לעבור טיפול הסרת שיער בשיטת האפילציה ותוהות למי לפנות? אצלנו, במכון "מסודרות" תוכלו לקבל את המענה המקצועי שלו אתן זקוקות. לסקירת מגוון הטיפולים המוצעים על ידנו, לחצו ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, התקשרו ל – 03-6209661