טיפוח כפות הרגליים

מי מאיתנו לא רוצה להיראות ולהרגיש מטופח/ת מכף רגל ועד ראש?! טיפוח אמיתי מקורו בהתייחסות שלנו לכל אזורי הגוף כאשר חלק מאיתנו לעיתים שוכח את אזור כפות הרגליים…
כף הרגל נושאת את משקל גופנו ואותה אנו מפעילים רוב שעות היום באינטנסיביות בסיטואציות רבות ולכן מן הראוי שנתייחס ברצינות רבה לכל האזור כולל האצבעות והציפורניים. טיפול פדיקור אשר מותאם לפי מצב כף הרגל יביא לתוצאות מדהימות ולהרגשה כללית נוחה ובטוחה יותר. פדיקור יפחית את הסיכוי להופעת בעיות עור שונות לרבות בעיות של פטרת ציפורניים ועור סדוק. מטרת טיפולי הפדיקור אצל גברים ונשים כאחד היא לשמור על גמישות ורכות העור, שמירה על מראה נקי ואסטטי ומניעת תופעות כגון: פטרת, עור יבש ו/או סדוק כאמור.

פדיקור במסודרות כולל פינוקים רבים ביניהם:
טבילה של כפות הרגליים באמבט חם הכולל שמנים אתריים ,טיפול יסודי ומקצועי,ניקוי כפות הרגליים וסילוק עור יבש. בתום תהליך הפדיקור מתבצע עיסוי עמוק של כפות הרגליים והאצבעות להמרצת מחזור הדם וביצוע פילינג. להשלמת הטיפול אצל נשים אנו מורחים לק בגוון הרצוי להשגת מראה אופנתי.

בנוסף לטיפולי הפדיקור ניתן לרכוש מוצרים ייעודיים להמשך טיפול וטיפוח כפות הרגליים גם בבית בהתאמה אינדיבידואלית ולאחר ייעוץ הניתן על ידי צוות המטפלות של מסוּדרוֹת.