טיפולים אסתטיים בIPL

להיות חלקה מתמיד – אצלנו במסודרות!
במכשיר OPTIMA – 518
טכנולוגיה מתקדמת בעולם – GEM-IPL
Geometrical Energy Management   (ריכוז עוצמה מירבית מתחת לפני העוצר)

מהיר – יעיל – ללא כאבים
במסודרות התחדשנו במכשור  מתקדם ומוביל כדי להעניק לכם את הטוב ביותר שניתן בתחום הסרות השיער וללא כאב

טכנולוגית ה-GEM-IPL היא פטנט שפותח ע”י אקטיב ומהווה פריצת דרך בתחום הטיפולי.  ה-GEM-IPL, מהווה דרך ייחודית להעברת אנרגיה למטרות שנקבעו מראש. בשונה מלייזרים ומכונות אור אחרות בהם האור מתפזר תוך כדי הפגיעה בפני העור, מצליחה טכנולוגית ה-GEM-IPL של אקטיב לרכז אנרגיה באזור גיאומטרי מוגדר מתחת לפני העור.

בעוד מכונות אחרות הקיימות בשוק מאירות את העור ומחממות תחילה את פני העור ורק לאחר מכן את האיזור בו שוכנים זקיקי השיער וגורמות למצב בו פני העור – הם המקום החם ביותר, בטכנולוגית ה-GEM-IPL האנרגיה מרוכזת מתחת לפני העור ואינה צורבת את פניו.

המיקום המדוייק של ריכז האנרגיה מאפשר טיפול סלקטיבי בשורשי השיער, בחידוש העור, בפיגמנטציה, נימי דם זעירים, אקנה, פטרת ציפורניים, ועוד.

שורשי השיער
שיטת הסרת שיער הייחודית של אקטיב מתבססת על טכנולוגיית ה GEM ומותאמת באופן אישי לעור המטופל/ת ולסוג השערה. הבזק אור רב עוצמה עובר את השכבה העליונה של העור.
ונספג באזור שורש השערה. עוצמת הבזק מביאה להרס הזקיק השערה תוך שימוש במנגנונים ביולוגיים טבעיים.

חידוש והצערת העור
מכשיר האקטיב מציעים כיום איכות טיפול ללא תחרות בתחום חידוש והצערת העור.
הבזק האור, בספקטרום הייחודי של אקטיב, גורם מיידית לפרימה חלקית של רשת סיבי הקולגן המצויה בדרמיס ומעודד צמיחה של סיבי קולגן רבים יותר ואלסטיים יותר וכן סגירת נקבוביות, דבר המשפר את מראה העור ומעניק לו חיים חדשים.

פיגמנטציה
אקטיב פיתחה צורת טיפול חדשנית להסרת כתמי גיל ופיגמנטציה
הטיפול מבוצע ע”י מתן סדרה של הבזקי אור חזקים הממקודים על נקודת החן המיועדת להסרה.
הבזקי האור גורמים לפירוק ריכוז המלנין הקיים בנקודת החן ומביאים לכך שהיא נעלמת ודוהה

אקנה
צוות המחקר של אקטיב פיתחה שיטה יעילה ומהירה לטיפול בפצעי בגרות. הפצעונים נוצרים בעקבות התרבותה של בקטרית ה P.Acne הבקטריה מתרבה התנאים אנארוביים הנוצרים עקב הפרשת חלב מוגברת, הפוקקית את כניסת האויר לזקיק. הבזק אור בעוצמה ובספקטרום מוגדרים נמצאו כבעלי יכולת להתחיל תהליך של שחרור רדיקלים חופשיים בתוך הבקטריה, תהליך המביא למיגורה ולהעלמות הפצעונים.

עקב ריכוז אנרגיה מתחת לפני העור, הצורך הקיים במכונות רבות אחרות לחמם חימום יתר את פני העור על מנת לצבור חום מספיק גם מתחתיו פוחת והטיפול אפקטיבי ויעיל ובד בבד כמעט ללא כאב.

פס רחב
הידית, בעלת ספקטרום רחב, מעניקה למכשיר את היכולת לבצע מגוון רחב של טיפולים אסתטים. המערכת הממוחשבת מאפשרת טיפולים יעילים להסרת שיער, אקנה, פיגמנטציה, פטרת ציפוניים ועוד.

משטח טיפולים גדול
ככל ששטח משטח הטיפולים גדול יותר כך גדלה יעילותו האנרגטית וכן המהירות בה ניתן לטפל בלקוח. המשטח הטיפולי הוא מן הגדולים בשוק ומאפשר ניצול יעיל ביותר של האנרגיה לטובת המטופל.

תקני בטיחות
• אישור תקני בטיחות SAFETY בינלאומיים – CE רפואי.
• תקן רפואי של מכון התקנים הישראלי IEC 601-1.
• אישור משרד הבריאות הישראלי.
• אישור FDA.

הטיפולים מתבצעים על ידי צוות טכנאיות מקצועיות ומנוסות בחדרי טיפול מאובזרים, אינטימיים ונוחים במיוחד..